Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vegyek-e használt bringát?

Vegyek-e használt bringát?

Figyelt kérdés
Általában szeretek sportszereket használtan vásárolni, mert ugyanannyiért háromszor olyan jó minőséget lehet kapni. A bicikliről viszont azt hallottam, hogy gyakran lopottakat árulnak és lehet, hogy egyszer csak valaki felismeri és kiszedi alólad. Mi a véleményetek?
2010. márc. 30. 21:28
 1/3 anonim válasza:
Hát nagyon jó gondold meg, a használt cucc nem mindig jó
2010. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát nemtudom direkt vannak ugye ezek a boltok,ahol használt bicók vannak,mi is onnan vettük és nincs velük semmi baj..és mennyi az esélye hogy megveszed,hazaviszed,kimész vele az utcára,jönnek vele szembe és elviszik mondván h ez az övék?sok ugyanolyan bicó van,nem hiszem h ez túl gyakori lenne és senki nem merne használtat venni..:D
2010. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, kitől veszed. Én tavaly vettem apukám ismerősétől egyet, tök régi, de kb 100 km-t ment vele, aóta áll a garázsban (8k volt, kb a háromszorosát éri). Tudtam, hogy ő volt az első gazdája.

Sajnos a lopott bicajoknak nagy piaca van, főleg ha egy középkategóriás példányt veszel. Sokszor ezeket valami egyedi ismertetőjeggyel is ellátja a gazdája, szóval esélyes, hogy felismeri, ha mész vele. Mindenképp olyan boltból vagy árustól vegyél, amit/akit megbízhatónak tartasz, ha nem akarsz orgazda lenni :)

2010. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!