Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg gokartozni...

Hogyan tanuljak meg gokartozni? Vagy elmondják mit hogyan kell csinálni a helyszínen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
És van sebességváltó?
2016. febr. 24. 10:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondják, mert abszolút nem nehéz és nem, nincs sebességváltó.
2016. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy ráérzel, vagy nem. Én pl. amikor az első alkalommal voltam, már akkor legyőztem mindenkit, de a barátnőm..felgyűrte a pálya szélét és letörte a gokart valamilyér :,DD
2016. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hát figyú, senki sem ugy születik hogy profin ért hozzá, mindenki tanulja, gyakorolja! Jó természetesen kell hozzá érzés! Ha amatőrnek számítasz (gondolom), és ha érdekel, szeretnél fejlődni, akkor nézz videókat, vagy tv-ben pl.:f1. Illetve szerintem nyugodtan megkérdezheted a tulajt is, biztos elmondja, hogy hogy kell játszani a gázzal,fékkel. Szabályok, a kanyarokban az ideális ív, kigyorsítás, stb. Van váltos gokart, azonban ezek már versenygokartok, és nem bérgokartok! Ilyen váltós kategória a DD2, az 2 sebességes, és a KZ2 ami pedig 6 sebességes (váltos)!
2016. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!