Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan meccsek...

Tudnátok mondani olyan meccseket, amin a Patriots az alternatív (piros színű) mezében játszik?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 12:43
 1/4 MrPifta ***** válasza:
nem biztos hogy hasznos a válaszom, de úgy sejtem, akkor lehet ilyen, ha a másik csapatnak is olyan az elsődleges mezszíne, vagy nagyon hasonló, mint a Patriotsnak.
2016. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem-nem, nem minden csapatnak, de pl a Texansnak is van egy különleges meze, amit pl tavaly pont a Pats ellen viseltek. Amúgy pont ezért van a csapatoknak alapból kétféle mezük, hogyha az egyik mondjuk fehérben játszik, akkor a másik csapat logikusan azt a mezét választja,ami nem fehér. Azt tudom, hogy 2011-ben volt olyan meccsük, ahol azt viselték, de azóta nem találtam rá semmit
2016. febr. 24. 22:51
 3/4 anonim válasza:

Here you go :


FOXBORO, MA - OCTOBER 9: Tom Brady #12 of the New England Patriots and teammates enter the field before a game against the New York Jets at Gillette Stadium ...


[link]

2016. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Patriots Jets elleni meccseit, de a Pats a szokásos színeiben volt, sőt nem is akkor játszottak egymás ellen. Valamint az október 9-én egyáltalán senki ellen nem játszott a Patriots.

Azért nagyon szépen köszönöm.

2016. febr. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!