Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelmi edzésekre szeretnék...

Önvédelmi edzésekre szeretnék járni. Székesfehérváron ajánlanátok nekem valamit?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy nem szeretném mellette abbahagyni, a súlyzós edzést. Olyan önvédelemre gondolok, ami gyors hatásos és könnyen tanulható. Bár tisztelem a harcűvészeket, én mégsem szeretnék belső erőkröl, meg formagyakorlatokról tanulni. Illetve, érdekelne még a késsel való küzdelem is.
2016. márc. 1. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Muay Thai, mellette Krav Maga. De akár Wing Tsun, mellette Krav Maga. A Wing Tsun/Chun-ban van néha Chi, meg ilyenek, de igazából nincs, csak harcolni tanít meg, neked meg az a célod, nem? Csak azt nem tanulod meg egy év alatt, mint mondjuk a Muay Thai-t. Szóval Krav Maga a fegyverek ellen, aztán Muay Thai, vagy ha van időd, akkor Wing Tsun/Chun (a kettő ugyanaz) a pusztakezes harcnak.
2016. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet. Wing tchunt fiatalabb koromban tanultam. Deee úgy láttam, hogy az nagyon egy olyyan harcmüvészet, ahol jópár évig oda kell magad tenni keményen, hogy magabiztosan beleálhass egy utcai küzdelembe. Nagyon technikás dolog. A krav magánaak néztem most utánna, nagyon igéretesnek tünik.
2016. márc. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!