Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz elkezdeni a...

Miért olyan nehéz elkezdeni a mindennapi edzést?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék elmenni, de valahogy nincs meg a motiváció, ugyanígy vagyok a futással is... :) egyedül pláne nincs kedve az embernek. Van még valaki így? Hogy jó lenne egy kicsit erősíteni, edzeni, csak a motiváció nincs meg. F/25
2016. márc. 1. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs olyan ha kipihenne magat az izom mindennap edzenek vagy legalabbis jovval tobbet
2016. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

?????életem legboldogabb órái mikor edzhetek,minden nap alig várom,rögtön az első dolog amit ébredés után csinálok utáni kezdődhet csak a nap


hagyd a pcsaba vagy szereted vagy nem,ne erőlködj,ne csinálj olyat amit nem szeretsz

2016. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szeretnék erősödni, de nem visz rá a lélek.
2016. márc. 1. 22:40
 4/10 anonim válasza:

Menj reggel! Én fogyásban vagyok, diétát simán tudom tartani, de tudom magamról, hogy nagyon be tudok lustulni, délután már időm sincs sokszor arra amire kéne, ezért reggel amint felkelek eltolom magam az edzőteremig, és utána indulhat a nap, jó érzés, hogy letudtam az edzést aznapra :) Egyébként meg edzés közben megjön a kedv, és élvezem.


Próbáld ki igy :)

2016. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy, mint a fogmosásra: ahhpz sincs mindig kedved, mégis naponta többször csinálod, mert elengedhetetlen ahhoz, hogy egészséges legyél. Ugyanígy az edzés is legyen a (napi vagy heti) rutinod része!
2016. márc. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! :)

Igazából egy vékony srác vagyok, csak egy kis izmot szzeretnék magamra szedni végre, hogy azért nagyobb esélyem legyen a lányoknál, ne egy nádszál vékony valaki legyek.. :D

2016. márc. 2. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
gondolom étrendről foggalmad sincs nem?
2016. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arra is kéne figyelni.
2016. márc. 2. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Azert az nem eppen eleg
2016. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha vannak tuti tippek, akkor jöhetnek!
2016. márc. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!