Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás segítése edzőtermi...

Fogyás segítése edzőtermi feladatokkal?

Figyelt kérdés
Röviden rólam:túlsúlyos nő vagyok, 2,5 hónap alatt leadtam 11 kilót, de még 20-at szükséges lenne. Megváltoztattam az étkezési szokásaimat, nem zabálok, nincs finomított szénhidrát, cukor, helyette fehérje, sok zöldség, kevés gyümölcs és víz. De a mozgás még nincs a helyén. Sosem jártam még edzőteremben, szégyenérzetem van a külsőm miatt(többek között ezért is kezdtem el "alakítani" magamat), ezért félek is nekivágni ill. nem tudom milyen gyakorlatokat kellene végezzek. Ahova menni tudok ott nincs személyi edző, csak le kell csekkolni a díjat és azt csinálsz amit akarsz. De mivel kezdjek és milyen ismétlésszámmal? Megkérhetek valakit(illik ilyet egy épp edző embertől), hogy segítsen? Biztos túlmisztifikálom ezt az egészet...
2016. márc. 3. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ne epp edzes kozbe fagasd ki mindenrol olvasd el a sarga kapszulat az egeszet sok mindent megtudhatsz

Aprobb dolgokat nyugodtan meg kerdezhetsz emberektol hogy mit hogy kell hasznalni vagy esetleg kerd el a szamat es valamikor segit

Az meg ne zavarjon hogy nem ugy nezzel ki ahogy szeretnel ezert mesz oda es mas is ezert megy vagy hogy megorize a formajat de ugyan az a lenyeg

2016. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, letöltöttem. (Ingyenes e-book?? szuper)

El is kezdem olvasni...

2016. márc. 3. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért remélem, zsírt és kalóriát eleget eszel, a listából elég kevés jön össze normál esetben.
2016. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1500-1700 kcal-t eszem egy nap, ebből zsír 50g.
2016. márc. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!