Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen rucit ajánlotok alakfor...

Krisztike 95 kérdése:

Milyen rucit ajánlotok alakformáló tornához?

Figyelt kérdés
Én eddig pár alkalommal voltam,de nem éreztem kényelmesen magam rövid topp + leggingsben és tangában.A tanga nagyon kényelmetlen volt és a leggings vastag.Ma dél után már nem ebben szeretnék menni.Egy vékonyabb leggingset vennék fel bugyi nélkül,áttetsző.Egyszínű fehéren vagy feketén amin filózom.Milyen színt ajánlotok ami nem hozza úgy át ami alatta van ,mikor a gyakorlatokat csinálom?? Mehetek vékony leggingsben, nem annyira gáz??Szoktak lenni fiúk is!!

2016. márc. 7. 00:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez az egyik nyári kedvencem ebben mennék: [link]
2016. márc. 7. 00:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha nem tetszik,akkor pedig marad a futóruha,vagy az ahhoz hasonlók,mint a bicajos stb.

2016. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mondd, hogy csak trollkodsz! :D
2016. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak csajok bugyi nélkül itt.De ők vastag leggingsben vannak.De nekem ez jobb lenne mert izzadós vagyok.
2016. márc. 7. 09:19
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ok, ha ez igaz (bár még mindig remélem, hogy trollkodsz), akkor ez az a pont, amikor végképp elhatárolódok a női nemtől.

Részemről hagyományos, vagy franciabugyi. Sportmelltartó. Egy ezeréves pamutpóló, ami kényelmes, de viszonylag testhezálló, hogy kényelmesen tudjak benne mozogni, de ne lógjon mindenfelé, illetve egy ugyanilyen szempontoknak megfelelő pamut halásznadrág.

2016. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit feltöltöttél, az nagyon gáz...

Bugyi nélkül nem mennék, a tanga meg hétköznap is nagyon kényelmetlen, nemhogy tornán... Egyszerű, hagyományos pamut bugyi, kb. térdig érő sportnadrág, lehet feszülős, vagy bővebb. Sportboltból, nem a cica-mica butikból... Az nem fog átlátszani. Pláne fekete alatt a fehér bugyi. Nagyon ciki... Amúgy a feszülős jobban melegít. Felül egy póló, ha erősebb vagy, bővebb rövid ujjú, ha vékonyabb, lehet feszülős ujjatlan. Sportmelltartó nagyon fontos!

Ha meg csak azért mész, hogy az a néhány pasi felfigyeljen rád, akkor abban mész, amiben akarsz. Csak röhejes leszel.

2016. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csinálunk valamit vagy nem. Szóval ne is húzz fel semmit. Mert a fél pucérkodásnak semmi értelme.
2016. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem sem jött be az az öltözködés amit te viselsz. Nekem is van egy vékony leggingsem ami igen át tetsző tud lenni leginkább a combomnál. Én egy vékony fekete bugyival viseltem de elég kényelmetlen volt mert a leggings ülepe egy idő után lecsúszik mert nem igen sportolásra van kitalálva.


Én ugye sokszor próbálkoztam, voltam már rövid shortba is meg topba az sem jött be igazán mert az akadályoz a mozgásba szintén.

Egyik csaj akivel jártam sokáig ő adott nekem egy tornadresszt, eleinte ellenkeztem mert utáltam mindig is, de felvettem a dresszt tartotta szépen a leggingset is az alá persze egy kis bugyit vettem fel higiéniai okok miatt, és az nekem úgy kényelmes volt. A dresszem hosszú ujjú volt ami kényelmes is volt nekem, de amikor nyáron már igen meleg volt akkor a dreszem mellig felhúztam és a hosszú ujját a nyakamnál megkötöttem hogy legyen tartása de persze azért direkt sport melltartót vettem alá hogy legyen tartása, nekem akkor is kellett a leggings hogy a combjaim ne dörzsöljék egymást mert akkor még kellett nekem. De amikor már szépen olvadtak le rólam a kilók akkor melegbe már elhagytam a legginget és csak simán dresszbe voltam. Lányok, nők között nem volt gáz abba tornázni közösségben.

2016. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova jársz? Ez izgató!;)
2016. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!