Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A krav magában és más önvédelm...

A krav magában és más önvédelmi sportok van használatos gumikéseket milyen késekről mintázzák?

Figyelt kérdés
Úgy , mint pl. ahogy a lőfegyvereket általában Glockról vagy AK-ról szokták, a késeket milyen késről?

2016. márc. 9. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Sportokban használatost akartam írni természetesen csak az autocorrect átírta
2016. márc. 9. 15:32
 2/5 anonim válasza:

rubber training knife


Ezt gépeljed befele a Google keresőbe,osztanat kidobja a képeket.

2016. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a honvédségnél többféle ilyen gumi késünk is van gyakorlásra. Van ami a cold steel voyager, van ami a recon1 és van ami a kebarra hasonlít a legjobban.
2016. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KVAZAR válasza:

Sok márka az SD késeinek nagy részét gyakorló formában is árusítja, hogy mindenki az általa hordott, ismert késnek megfelelő formával gyakorolhasson. Ezek lehetnek élezetlen, tompa hegyű fém pengékkel szerelve, vagy az általad említett műanyaggal. (Némiképp eltér persze ezek felhasználása a gyakorlás során.)

Ezen kívül találkoztam már a lehető legáltalánosabb formájú, szerintem semmilyen modellt nem másoló (gyakorló) gumikéssel is.

2016. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KVAZAR válasza:
Hupsz, kissé sok volt a szóismétlés, bocsi! :)
2016. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!