Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 60 perc tempos setaval...

Napi 60 perc tempos setaval egy hetig kivaltom az amugy atlagos (kezdetleges) heti 3-4 alkalmas 20 perc kocogasom?

Figyelt kérdés
Meg most kezdek visszaszokni a futashoz, regenent napi 1 ora akar, es most ujra belevagok, meg csak ket hete csinalom de most egy hetig nem tudom. Az egyetemvarosomban hagytam a cipom, anelkul nagyon faj a bokam, de setaval nem pedig gyorsan setalok mar folyik rolam a viz is. Ma setaltam. Plusz nalunk nincs annyira kialakitott futohely, az utcak meg este veszelyesek, nappal forgalmasak. Igy korbejarom kisvarosom naponta. Szerintetek megteszi szintentartaskent? Ha van idom 2 orat is raszanok
2016. márc. 13. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szintentartásként megteszi. De az sem kizárt, hogy több energiát égetsz így el.
2016. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!