Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tradicionális íjak közül...

Tradicionális íjak közül milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Kassai párduc íjat nézegettem arról mi a véleményetek?

196-cm vagyok nem ez lenne az első íjam csak váltani szeretnék reflexről



2016. márc. 15. 17:53
 1/4 Rambo vezér válasza:
Magyar íjat vegyél:)
2016. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kassait szerintem annyira ne... Edződdel beszéltél erről? Ő tuti tudna jó tanácsot adni.

Nekem modern anyagú koreaim van, de nagyon magyar tradisok, meg amúgy mindenki jól kiszúrja magának. Szívszerelmem, de ilyet ne vegyél :( Amúgy is lehet, hogy nwm illene hozzád.

Tavaly íjásztáborban volt egy tradis srác, aki a grózert promózta nagyon. De mondom, edződet kérdezd meg! Remélem találsz makd magadnak valót ^^

2016. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs edzőm hobbiból íjászkodok itthon
2016. máj. 14. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Helo!


"nem ez lenne az első íjam csak váltani szeretnék reflexről"


Szoval voltakepp a tradicionalisabb jelleg afontos szamoda, mert ugye az altalad kinezett ij is reflexij.


Szerintem nezd meg Grozer ijait is, azokrol csak jot tudok mondani - egyik baratom dolgozott a Grozer keze alatt egy ideig, igy ö a folyamatra is jobban ralatott, es cska pozitivat mondott.


Nyilvan az lenne a legjobb, ha elmennel egy boltba, klubba... es kiprobalnal par ijat. Ha ez nem sikerülhet, akkro szeirntem irj (vagy hivd fel) a Grozernek, Kassaink..., hogy ezt meg ezt szeretnel, igy meg ugy, ez biztos valaszolnak, segitenek neked.

2016. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!