Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek a konditeremtől, mert...

Félek a konditeremtől, mert van rajtam egy jó 15 kg túlsúly, és az öltözés gondolatától is rosszul vagyok. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy sikerült legyőzni?

Figyelt kérdés
23/L
2016. márc. 28. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy voltam.... :D


Ez a 3 hónappal ezelőtti kérdésem, azóta fanatikus rajongója vagyok a teremnek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7450..


Két hónap kellett hozzá, hogy be merjek lépni. De volt valaki, aki meggyőzött, hogy menjek el. Nem edzeni, csak érdeklődni, meg megnézni, kik járnak oda, és meggyőződni róla, hogy nem fognak kinézni...

Aznap délután már mentem edzeni.

Nemcsak kigyúrt srácok és bombacsajok járnak. Mindkét véglet jelen van. És akik jó formában vannak, azok is úgy állnak hozzá, hogy emlékeznek, honnan indultak.

A három hónap alatt a fogadtatás szempontjából csak pozitív tapasztalataim vannak.

2016. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, mennyire örülök a válaszodnak! :) köszönôm!
2016. márc. 28. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Felesleges parázni. ;)
2016. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Nálunk sok kövérebb ember van a teremben és senki nem néz rájuk csúnyán, sőt. Respect, hogy elkezdtek edzeni. Nem kell félni, nem emberevők járnak edzeni. :)
2016. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gooku válasza:

Mortez te mindenütt ott vagy?! :)

Amúgy kérdező tényleg nem kell félni.

2016. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!