Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű,...

Melyik a legjobb minőségű, legstrapabíróbb kobakfajta? (lovaglás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap volt egy elég durva esésem, konkrétan fejre estem, a kobakom pedig ripityára tört, igaz középkategóriás volt. (Horze)

Milyen típusú kobakot ajánlanátok, ami tényleg strapabíró? Az ára annyira nem lényeges, nyilván nem a 100ezres kategóriára gondolok, de azért az ár-érték arány legyen rendben.. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 28. 12:40
 1/3 anonim válasza:
NEKEM a Fouganza vált be mindenből a legjobban..Ez személyes vélemény, kérdezz meg több embert is ott ahol lovagolsz :-)
2016. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Casco kobakok elég jók de menj el egy lovasboltba és kérdezd ott, mert ök egyénileg is tudnak segíteni (sztem a Decathlonos nem olyan jó sokszor hallottam már hogy eltörtek, nem védtek stb.)
2016. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Casco :) 40 ezerért már nagyon jó kis kobakot kapsz, örök élet, akár versenyzéshez is :) Fouganzát annyira nem ajánlom, egyáltalán nem említhetőek egy lapon :)
2016. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!