Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MP3 lejátszó sportoláshoz?

MP3 lejátszó sportoláshoz?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen MP3 lejátszó lenne alkalmas itthoni munkák elvégzéséhez,olyan kéne hogy ha lehajolok nem esik le rólam,favágástól egészen a sportolásig?

2016. márc. 29. 13:10
 1/3 anonim válasza:

Favágáshoz nem nagyon ajánlanék MP3-at. Nem egy olyan embert ismerek aki például belefűrészelt a kezébe, szerintem ilyesmihez semmiképpen ne hallgass zenét, mert egyrészt maga a zene is elvonja a figyelmedet, márpedig az nem túl szerencsés ha az ember éppen egy baltát vagy fűrészt tart a kezében, plusz, ha beleakad véletlenül vmibe a fül/fejhallgató, akkor az is figyelemelterelő, ráadásul idegesítő is. Az pedig, hogy ne essen le, nem az MP3 lejátszón múlik, hanem a fülesen. Olyat javasolnék, amit rendesen bele lehet dugni a fülbe, mert az csak elég nehezen eshet ki, és emellett szerintem az is jobb, ha nem gumis vagy műanyag bevonat van rajta. De egyébként van külön már olyan is, aminek van egy kis görbülete, hogy rendesen a fülre lehessen erősíteni. Na az, tutira nem esik ki egykönnyen, bármit is csinálj. [link]

Aminek nem gumis bevonata van, de a formáját ne nézd mert az nem jó: [link]

2016. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanaz vagyok, na ilyen bevonásút keress, mert az a legjobb!

[link]

2016. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményed:

[link]

2016. márc. 30. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!