Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Nos, helyzetem nagyon nehéz dolog, tekintve, hogy nagyon válogatós vagyok.

A vizi sportok kizárva, evezősök is, félek a viztől.

A labdajátékok szintén, nulla labdaérzékem van.

Teniszen gondolkoztam, elmentem, nem tetszett. A squash se nagyon.

Vivás számomra unalmas volt, viszont érdekes.

Atlétika, meg ilyenek sajnos megint nem, mert elég rossz a bokám és a térdem is, és nagyon nagy fájdalmakkal jár a futás.

Eddig táncoltam, de a lábfájdalmaim miatt abba kellett hagynom...

Lovagoltam is, ezt megfontolóra veszem még, de nem tudom... Volt egy lovam, de sajnos el kellett adnunk, igy nem szeretnem csak jobban fajditani a szivem.

Joga, ilyenek kilove, egyáltalán nem vonzanak.

Tudom, ez csak kifogások halmazának tunik, de annyi mindent kiprobáltam már, és annyira nincs tehetségem semmihez, hogy sok edzés utan sirva jottem haza. Pedig nagyon probálkoztam, és nem egy edzes utan hagytam oket abba.

Ráadásul nagyon hizok mostanaban, es elpunnyadtam, muszaj valamit talalnom.

Barmilyen otletet szivesen fogadok.

(A korulmenyek adodtak, megyei jogu varosban elek, es tomegkozlekedéssel jutnék ki az edzések helyére)


2016. ápr. 4. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent 15 eves vagyok, es lany, ha ez szamit. :)
2016. ápr. 4. 21:37
 2/6 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mennyire szereted, vagy hogy bírná-e a lábad, de lehetne valami küzdősportot.... Ha nem, akkor mondjuk biciklizés vagy falmászás. Vagy vannak ilyen zona edzés vagy akármilyen más ilyen "zenére mozgós" jellegű. (pl.:zumba) Próbáltam segíteni, remélem találsz valami jót:) És bocsi ha olyat írtam, amit nem bír a lábad :(
2016. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet egy küzdősport, falmászás, bringázás. Bár egy thai box után is fájni fog a lábad sajnos. Esetleg egy sima konditermes edzéshez mit szólnál? Vannak egész jó saját testsúlyos edzéstervek. Ott tudnál kímélni a lábadat is.Meg ehhez nem kell olyan nagy tehetség szerintem, csak inkább háttértudás, ha komoly szinten akarod csinálni. (bocsi ha nem így van) De én csak azt tudom javasolni, hogy valakivel kezdj el valamit sportolni és akkor már nem lesz olyan nagy stressz pl ha nem megy annyira.
2016. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget! De kondiba nem szeretnek jarni. :/ Mindenkeppen ilyen egyesuleti dolgot szeretnek, hangulat miatt, meg mert kell tesire az igazolas, szinten a labam miatt, es igy legalabb 2 tesi orat kihagyhatok a heten.

A zumban lehet agykukit kapnek a zenetol, de amugy nem lenne hulyeseg.:)

2016. ápr. 4. 23:52
 5/6 anonim válasza:

Szia! Első vagyok!

A zona edzés is olyasmi, mint a zumba :) Esetleg próbáld azt, hogy utána nézel azoknak a helyeknek, ahol több sport is van, ilyen sportközpont jellegűeknek (ha szegedi vagy, akkor Gellért vagy sportuszoda, itt több sport is van) és azokból próbálsz válogatni:)

2016. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Bocsi, pici félreérthetően írtam. Arra gondoltam, hogy megnézed, hogy az ilyen sportközpontokban milyen sportok vannak, és azokból válogatsz :)
2016. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!