Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a kötések és...

Mit jelentenek a kötések és kombinációk a tippmix szelvényen?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem lenne hogy mit jelentenek a fent említett kifejezések. Nem régen kezdtem el tippmixelni csak nem érhető annyira ez a dolog nekem. Elolvastam az útmutatót de nem sokat segített! Választ előre is köszönöm!

[link]



2016. ápr. 7. 18:24
 1/1 anonim válasza:

kötés:

Több eseményt egy szelvényen játszol meg.

Így kötésbe kerülnek és mindet el kell találnod, hogy nyerj. Így többet nyerhetsz, mert összeszorzódnak az odds-ok, viszont jóval kisebb eséllyel. A profik többsége nem játszik kötésben.


kombináció:

Ha kötésben megjátszol 3 eseményt, de félsz, hogy az egyik el fog menni, akkor kombinálod a 3 eseményt 2 eseményekre.

Vagyis 3/2 kombinációról beszélünk. Ez azt jelenti, hogy a 3 esemény 2-es kötésbe kerül úgy, hogy mind a három esemény szerepel rajta.


pl.:

A,B,C


kombinálva 3/2


A,B

A,C

B,C

2016. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!