Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudok UFC meccseket...

Honnan tudok UFC meccseket nézni interneten?

Figyelt kérdés

Érdekelnek az UFC meccsek, csak nem tudom hogy hol lehet megnézni hogy mikor vannak, illetve hogy az interneten hol lehet ingyenes nézni. Esetleg TV-ben melyik csatornán?!

[link]

Itt van ez az oldal, de nem tudok rajta kiigazodni hogy mikor vannak meccsek. Pl valami olyat láttam, hogy ápr. 10.-én vasárnak lesz Jose Aldo vs Conor McGregor. Ez igaz?



2016. ápr. 9. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj ha elobe akarod nezni meg kell venned vagy egy ppv-t pl ufc 199 ppv es nézheted gépen elobe vagy megveszed egy évre a ufc fight passt (ugytudom igy hivjak) es minden meccset elobe nezhetsz tv ben. Ha nem akarsz fizetni marad a meccsek utan nem elobe nézés amit tudok ajanlani: fightnext.com itt mindig fent vannak az aktuális meccsek 'ismetlesei'. Nem lesz mcgregor Jose aldo aprilisban ezt benezhetted.

A masik lehetőség ha van facebookod beutod hogy totaldamage, ott neha kitesznek live adasokat

2016. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy magyar nevű MMA-s blog az a neve, hogy totaldamege.

Ott minden vasárnap délelőtt felkerülnek az előző esti meccsek linkjei, általában az MMAShare-en szoktam nézni.

Kell az eljutásig egy kis türelem, vannak felugróablakok, meg van hogy nem hozza be az oldal a videót, de 90%-ban nézhető.

2016. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!