Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez az...

Szerintetek megéri ez az airsoft fegyó elsőnek?

Figyelt kérdés

[link]


Legelső fegyverem lenne, ki mit gondol róla?:)


2010. ápr. 5. 22:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
nemrossz, mint taktikai fegyó. mi a kézifegyvered? Én a desert eagle 50ae-t ajánlom. nagy meg mindenki lebeszél róla, de ha valakit melősz vele ottmarad, vagy glock esetleg beretta.
2010. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
???
2010. ápr. 5. 23:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, berettát összekevertem a Barett mesterlövész fegyóval :D Hát őőh nincs most semmi másodlagos fegyverem, mondom, ez lenne az első komoly airsoft fegyóm.
2010. ápr. 5. 23:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja,amúgy még nem mennék vele meccsekre, hanem céltáblákat lőnek stb és ha kibír még 3 évet (13 éves vagyok) akkor ezzel fogok menni mint ,,veterán fegyver" :)
2010. ápr. 5. 23:15
 5/11 anonim válasza:
Szia szerintem ne vegyél airsoftot , meglőnek és elsirod magad , persze nem sértésböl mondom de 2 hétig játszol vele és ennyi fölös ezért nagyonsok pénzt fizetned ,szerintem valami olcsobbat vegyél ( de nem sz@rt) és ha késöbb is tetszik akkor veszel egy jobbat
2010. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, kell és kész, és nem sírom el magam attól, hogy seggbe lőnek egy műanyag golyóval -.- Nem féltést, hanem tanácsot kérek, köszönöm!
2010. ápr. 6. 11:24
 7/11 anonim válasza:

Ez az M4-es teljesen jo elso airsoft vetelnek, viszont ennyi penzert sokallom kicsit, nezelodj meg mas uzletekben is sztem.

Haverom anno olyan 15-20k-ert vett nagyon hasonlo M4-est.


Azota van Kalashnikov-ja, egy mesterlovesze, meg vagy 3 kezifegyvere (itt csak a glock-ban vagyok biztos).

2010. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Máshol nem nagyon vannak olcsón fegyverek, de ha tudsz linkelni 1-2 oldalt, ahol tényleg ennyiért adják, akkor azt megköszönném :)
2010. ápr. 6. 13:14
 9/11 anonim válasza:
Én ajánlanám neked a vatera vagy az express.hu-t itt találsz új illetve használtat, a használt szó alatt általában az hogy 1-2 játékon volt és ezért már előre megtesztelték neked,ezért biztos lehetsz benne hogy jó fegyó, persze ahol te nézel ezeknek is garantált a minőség de itt igen drága.végülis airsoft egy drága multaság, na sok sikert!
2010. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]


Ez a legnagyobb hazai airsoft fórum, itt folyamatosan vannak eladó fegyverek (Kínál topic), nézz körül biztos találsz olcsón kedvedre való fegyót.

2010. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!