Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ajanlana kicsit akrobat...

Krisz996 kérdése:

Valaki ajanlana kicsit akrobatikus mutatvanyos fele harcmuveszetet?

Figyelt kérdés
Egy ideig tanultam MMA-t, thai boxot most ujra el szeretnek kezdeni valami harcmuveszeti sportot de inkabb ezek az akrobatikusabbak erdekelnek amikhez mar a filmekben is kaszkadoroket hasznalnak olvastam errol ninjutsurol is de nemtudom hogy mennyire megbizhato ez az oktatas forma magyarorszagon illetve azert nem csak latszat bajnok szeretnek lenni orulnek ha azert rendes onvedelmi vagy akarmilyen harcmuveszet lenne csak a lenyeg hogy a fent leirtaknak megfeleljen elore is koszi 20/f

2016. ápr. 19. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Capoeira.
2016. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En ugy tudom az inkabb ilyen tancos feelingu dolog nem ilyesmire gondoltam de azert koszonom a valaszod 😁 (Bocsanat az ekezetekert telefonrol maceras lenne)
2016. ápr. 19. 15:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit olyasmire gondoltam mint Tony jaa aki latta mar a Ong Bak filmek valamelyiket tudja mire gondolok ne ertsetek felre nem akarom bruce lee ve anyakonyveztetni magam csak jobban erdekelne egy ilyesmi kuzdosport ezeket a judo kungfu nem nagyon ismerem de ugy tudom ezek pl nem ilyenek.
2016. ápr. 19. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
akrobatikát kéne tanulni akkor...
2016. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon otletes a valasz....
2016. ápr. 19. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

xma amit keresel.

de ha jársz mellette akrobatikára is,akkor valóban lehetne látványos a végeredmény.

persze élesben hatékony nem lesz ettől.


a ninjucu meg nem tudom hogy jött neked amikor az totális ellentéte a látványnak.

a ninja lényéből adódik,hogy minél hatékonyabban vagyis minél sunyibban,vagy aljasabban tudjon győzni,minden más mellékes,főleg a látványos elemek.

pl álmában leszúrta,megmérgezte,vagy túlerővel támadták az ellenfelet.

másképp nem tudtak volna legyőzni egy jól képzett szamurájt,vagy nem tudtak volna a jól őrzött célpont közelébe jutni.

2016. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi utanna nezek :)
2016. ápr. 19. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hulyesegeket írtak!! A shaolin kung fu a harcmuveszetek szepsege! Bár aligha ad tudast, megtanulod kontrollalni a tested és gyonyoruen mozogni. Ha nem jársz szandára sanda, kuzdelmi edzés, akkor szetcsapnak real ba
2018. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!