Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leung Ting vs öt elem?

Leung Ting vs öt elem?

Figyelt kérdés
Heló! Tudnátokegy ár összehasonlítást írni havidíj, szeminárium, ruha árakról? Előre is Köszi

2016. ápr. 19. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Mi van?Nincsen felétek rendes küzdősport edzés amire tudnál menni,hogy ezt a két fost találtad,vagy csak megőrjített a Dragonball ismétlése.
2016. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha lehet a kérdéshez kérek válaszokat, köszönöm
2016. ápr. 20. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénzed és hajlandó vagy nem keveset költeni rá akkor a Leung Ting , gondolom a Máday féle iskolába mennél , nagy lehúzás de ha valaki beleöl annyi pénzt amennyit ők kérnek akkor lehet hatásos , de én nem mennék oda. A másikról nem tudok nyilatkozni de eddig csak rosszat hallottam róla. De ha már kung fu akkor vagy ez [link]

vagy ez [link]

2016. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , bocs igazából elég lett volna az egyiket belinkelni mert mindkettő egyhelyen van.
2016. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sifu Máday-hoz járok de nagyon drága. Ezért kérdeztem az árát si-hing Török Róbert iskolájának.
2016. ápr. 20. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom nem tudok árat mondani , de miből gondolod , hogy a Máday féle aliskolának kedvezőbbek lehetnek az árai? Ugyanaz szerintem mindkettő , és egyik se jobb mint a másik. Vagy nézz körül ott amit linkeltem , vagy keresgélj neten olyan egyesületeket amik kisebbek , azok általában olcsóbbak és jobbak is. Az a lényege , hogy ne akarják megkötni a kezed és az előrehaladásod árakkal. Egyébként meg e-mail-t írj az edzőnek és ha jó fej megírja ha kevésbé az akkor azt mondja menj el egy edzésre.
2016. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben. jó azért köszönöm
2016. ápr. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!