Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még sosem voltam edzőteremben....

Még sosem voltam edzőteremben. Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Elkezdtem fogyózni, szépen megy, szoktam futni is, de néha ennél kicsit többre vágyom. Sajnos otthon nem fér el egy szobabicikli se semmi.

Ellipsziseznék, tekernék, úsznék, esetleg valamilyen fitness vagy spinning edzésre is mennék szívesen, de nem tudok senkit rávenni az ismerősök közül, hogy jöjjön velem, egyedül meg fosok tőle :D Már arra is nehezen vettem rá magam, hogy kimenjek az utcára futni, ahol emberek vannak :)

Szóval mesélnétek róla kicsit, hogy hogyan is van ez? Ezeket a gépeket egyértelmű, hogyan kell használni vagy valaki segít? Alapból segítenek, ha először vagyok ott vagy nekem kell kérnem? Már csak ha rá gondolok egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam miatt :)


2016. ápr. 20. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb teremben van edző, tőle bátran kérdezhetsz. Ha meg veszel tőle néhány órát, megmutat mindent, amire szükséged lehet
2016. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

Általában kérhetsz edzéstervet. Van, ahol benne is van az árban. De a legtöbb helyen tényleg van edző, aki segít.

A legtöbb gép használata egyértelmű amúgy és az edzőtársak is segítenek, ha kérdésed van.

Meg fel is tudsz készülni: builder.hu, van edzéstervtől kajáig minden. Még a gyakorlatok mozgóképes bemutatása is.

2016. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!