Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2x20 perc mozgás elliptikus...

2x20 perc mozgás elliptikus tréneren mennyire hatásos fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés
20-20 perc között tartok5-10 perc pihenőt. Sajnos még megállás nélkül a 40 perc nem megy.. :)
2016. ápr. 20. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A pulzusod próbáld kontrollálni inkább, és ideális zsírégető tartományban csinálni az egészet. 5-10 perc pihenő az nagyon sok, ha megállást jelent a pihenő. Zsírégetést azt be is kell indítani alapból. Akkor már inkább 10 percig mozogj, aztán 1 percig lassabban mozogj, 10 percig megint gyorsabban, és így a végéig.


Itt vannak az ÁTLAGemberekhez tartozó pulzusértékek:

[link]

2016. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És még annyi, hogy kb mennyire mér reálisan az e.t.-em?

20perc alatt átlagosan 6km/h megyek. 2 km tettem meg. 260 kalóriát égettem el a számláló szerint.

2016. ápr. 20. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Erről fogalmam sincs igazából. Én pulzusmérő órát használok, és azon látom a saját pulzusom (bár ilyen szempontból olyan nagy szükségem nincsen rá, mert elég jól egy helyben tudom tartani a pulzusom). Az általad használt elliptikus trénerről nem tudok mondani semmit.
2016. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!