Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő gördeszkás lánynak mi...

Kezdő gördeszkás lánynak mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, és szeretnék most egy újabb gördeszkát, ami kezdő, de mégis jó minőségű és nem kínai. Jó kerekei legyenek. Esetleg link, vagy valami jó tanácsot kérnék, hogy hol nézelődjek, vagy mely tulajdonságait helyezzem előtérbe. Köszönöm előre is, megy az értékelés.

A pvc kerekek jónak számítanak?

13/L



2016. ápr. 27. 20:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Függ attól, mire kell, trükközgetni vagy csak gurulni a suliba ? :D
2016. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dechatlonban vannak jo minosegu deszkak kezdoknek, oda is van irva az elado deszkak fole h "az elso trukkok elsajatitasahoz tokeletes" meg ilyesmik. Kb 12-13000 ft ez a fajta es nagyon jol gurulnak. Nekem is ilyen van (nem vagyok ilyen deszka szakerto, suliba gurulashoz hasznalom[az elozo valaszolo kerdesere valaszolva xd] meg olliet tudok vele de ezekhez tokeletes es csak ajanlani tudom:33)
2016. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!