Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azok akik napi 8 órában...

Azok akik napi 8 órában dolgoznak hogy tudják beilleszteni a sportot az életükbe?

Figyelt kérdés
Én egy műszakban dolgozom napi 8 órában, de valahogy mindig fáradt leszek mire haza érek, ráadásul mellette tanulok is, hogy lehet időm, meg energiám a spotrta?

2016. ápr. 28. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ügyesen! én 12 óráztam haza mentem ettem aztán irány a terem utána fürdés evés ágy ennyi mindenre lehet időt szakítani
2016. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a munkahelyem melletti terembe járok. Munka után nem jövök haza, mert utána rossz visszamenni, hanem egyenesen megyek edzeni. A kedvencem az, amikor pont kezdődik egy vezetett edzés, amikor végeztem, például ma is. Nyolckor végzek, az edzés nyolckor kezdődik, az utolsó szünetemben átöltözöm, utána rongyolok át, az agyam még fel se dolgozta, hogy vége a munkaidőmnek, már lent is vagyok. Még jobb, ha be kell előre jelentkezni, az plusz motiváció, mert akkor már muszáj menni :D

Egyébként fárasztó, teljesen megértem, aki úgy érzi, hogy nincs rá ideje. Nálam a házimunka rovására megy, a párom már meg is jegyezte, hogy amióta járok, azóta elég hanyag lettem. De hát vagy én nézzek ki jól, vagy a lakás :D

2016. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Reggel 5 kor kelek, kocsibaülök, összeszedem a brigádot, 7 re odaérünk általában, ahol melózunk, kőműves meló... Dolgozunk 17:00ig, akkor hazaviszem az embereket, 8 ra hazaérek, akkor leedzem, aztán 10- től alvás... Minden hétköznapom ilyen... Jah és minden nap edzem, csak nem minden nap súlyzós edzést...

Tudod az állóképesség egy olyan dolog, amit a sport ad... Ha neked annyi sincs, hogy 8 órácska után elmenj edzeni, akkor borzalmas az állóképességed, ideje rágyúrni.

2016. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl. 5:20-kor kelek, 6-kor már éhgyomorra edzek (vagy futok/biciklizek), 7 előtt valamennyivel már végeztem, gyors zuhany, 7:20-ra már a megállóban vagyok és megyek dolgozni. Munka után én gyűlölök edzeni, hiába akkor magasabb a tesztoszteronszint és alacsonyabb a kortizol, egyszerűen szellemileg leterhel a napi teendő. 2 év után váltottam a reggeli edzésre, nekem sokkal kézenfekvőbb ez így.
2016. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két gyereket hordok suliba, én napi 8 órát dolgozok.


A gyerekekkel egy időben (egy helyen) van az én judoedzésem is, ez időben nagyon szerencsés. A nap végére persze már én is dögfáradt vagyok, de pont a sport az, ami felpörget.


Emellett heti 2x (néha 3x) futok is, az kb. fél óra, 40 perc, kb 6 km. Fürdéssel, öltözéssel is kész van egy óra alatt. Addig a gyerekekre otthon vigyáz az asszony. Aztán megy ő futni, vagy fordítva. De olyan is volt már, hogy elmentünk egyszerre futni, a gyerekre meg vigyázott a Playstation, meg a Megamax. (Elég nagyok már.)


Szóval elhatározás kérdése, mindenkinek arra van ideje, meg ereje, amire akarja.


Tedd fel a kérdést, magadnak, amikor hazamész: Ha most rámvetné magát Jessica Alba/elémraknának egy PS4-et tíz játékkal, hogy játszak/hozzámvágnák egy 7-es bömös kulcsát, hogy nesze vezessé, tele a tank.... akkor is csak dögleni volna kedved?


Ha a fentieket tudnád csinálni, akkor futni is tudsz menni, csak nem vagy elég motivált. :)

2016. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért nincs, mert nem akarod csinálni a sportot.


lefogadom hogy gyúrsz, hogy jól nézzél ki...

2016. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!