Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az aqua futással megedzhetem...

Az aqua futással megedzhetem a szívem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alacsony a vérnyomásom és magas a pulzusom, ezért nem érzem jól magam, viszont se az úszás, se séta, kerékpározástól nem jövök rendbe. Futni nem tudok. Az vizi futás jó lehet, ha rendszeresen csinálom?


2016. ápr. 30. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én speciel azt se tudom, hogy mi az a 'vízi futás'. Aquafutást találtam, de az rendes futás, ha jól látom.
2016. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugrókötél,kettlebell edzés,ökölvívás,küzdősport ilyenekben gondolkodj,ezek fejlesztik jól a kardiót.

ez az vízi futás eléggé bohóckodásnak tűnik,plusz macerásnak.

odamenni,levetkőzni,szárítkozni,visszaöltözni stb.

míg otthon előveszed az ugrókötelet aztán 15 perc alatt kicsinálhatod magad vele,miközben hatékony edzést végzel.

2016. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon értékes hozzászólásokat!! Különösen neked utolsó nagyon okos vagy! Írtam, hogy nem tudok futni, akkor ugrókötelezni, stb mégis hogy tudnék??!
2016. máj. 1. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán úgy, hogy az elején kezded ahogy a futást is.

[link]

Itt egy használható edzésterv, ha végigolvasod akkor meglátod, hogy abszolút kezdőknek van. 1 percet beszélgetős tempóban végig lehet csinálni.

Mindennek a fokozatosság a titka. Az ugrálókötélnél tartva ha csak 10 másodperc megy, akkor annyi, majd legközelebb csinálsz 12 másodpercet és így tovább.

2016. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg a kérdés, csak arra terjedt ki, ami le van írva!! és nem arra, hogy ki legyen elemezve a bajom...
2016. máj. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!