Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám az edzési...

Benir8 kérdése:

Hogyan tudnám az edzési étrendet beiktatni kollégiumi kaja mellett?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni. Azzal, hogy kötelező a kollégiumi kaját befizetni, (persze megeszem), hogyan tudnám étrendet csinálni kollégiumi kaja mellett?

1 év sajáttestsúlyós edzéseket csinálok(street workout), 170 cm, 60kb,18 éves vagyok. Szálkásítás a célom, hogyan,mit tudnám elegendő fehérjét,stb.



2016. máj. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom gimis koli. Én is laktam gimis koliban és a kapott étel téprtéke 0 volt, néha reggel kaptunk 5 db szalámit pl. vacsorára 1 sültkolbász mustárral + kenyér meg ilyenek... szóval neked kéne mindent megcsinálni a konyhában (ami nekünk volt). Illetve van amit ehetsz magában is, pl. földimogyoró, túró, zab de ha szálkásítasz muszáj lesz legalább a csirkét megfőzni mert fehérjét nem osztanak a menzán...
2016. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű. Mindennap 5x étkezést kapok, főzni nem tudok a koliban. Mi lenne ha hétvégén pótolnám be a csirke húst meg a tojást?
2016. máj. 4. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van hűtő akkor megfőzhetnéd előre és tárolhatnád. Ilyenkor a mikró is jól jön.
2016. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűtő és mikro az van.
2016. máj. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!