Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek a gyári munkának a...

Ennek a gyári munkának a végzése mennyi energiát igényel?

Figyelt kérdés
3 hónapig nem dolgoztam, sikerült egy kis felesleget felszednem. 162/52-ről 162/55 lettem. Érdekel, hogy a mostani munkámmal mennyi kalóriát égethetek el. Annyiból áll, hogy faanyagot kell gépbe tenni, a vágott anyagot válogatni. Tehát folyamatosan mozgok 7 órán át (szünetet nem számoltam bele). Sokat hajolgatok, kis súlyt emelgetek folyamatosan mikor az anyagot kell adagolni és a válogatáskor gyorsan kell mozogni. Közben söprögetés, szemét összeszedés. Oda és vissza is biciklivel megyek ami összesen 40 perc. Ez ugye mind, azért jelent valamit..? Azt nem merem megkérdezni, hogy az alakomon segit-e valamelyest mert eltunyultam.
2016. máj. 6. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!