Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tőkém hány százalékat...

A tőkém hány százalékat szabadna kockáztatnom egyszerre sportfogadás befektetés estén? Mondjuk 1000 USD van.

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"sportfogadás befektetés" :))))))))))))
2016. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10-15%
2016. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0,0%
2016. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, szerintem sürgősen felejtsd el a szerencsejátékot, csak bukni fogsz.
2016. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sehány százalékát... A sportfogadás szerencse játék... És mint ilyen kiszámíthatatlan...

Ez e poker, abból lehet keresni, de abból is csak akkor, ha pontosan tudod mit csinálsz és van annyi önfegyelmed, hogy sosem hallgatsz "megérzésekre"...

1000usd semmi, ha hasznosan be akarod fektetni, tanulj valami okj-t belőle..

2016. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán értelek benneteket.Kockázat mindenhol van.Tőzsde.Vendéglátás.idegenforgalom.MEZŐGAZDASÁG????Tejeladás.Jég,belvíz,terményárak.
2016. máj. 9. 07:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam mondani.. Aki vállalkozást indít x millióból, azt senki nem nézi hülyének, pedig mennyi bukik be már az elején. Lehet sportfogadással is keresni, tapasztalatból mondom. Az tény, hogy keveseknek sikerül.
2016. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,hogy langsam,langsam.Barátomnak volt 600 hold erdeje belevágott egy svejci "benzinkútba. 600 volt.
2016. máj. 10. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:

A vállalkozások 99%-a nem a "kockázat" miatt bukik be, hanem amiatt, mert aki indítja, nem ért hozzá, vagy ha ért is, de nem tudja eladni magát rendesen...

A sportfogadás meg a véletlenen múlik... Nem releváns összehasonlítani ezt a két dolgot...

Nekem mindenki mondta, ne legyek szobafestő mert millió szobafestő van... De én tudtam, hogy igényesebb vagyok ügyesebb és jobban el is tudom adni magam.. És láss csodát 3 brigáddal melózok európa szerte...

2016. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Évek óta figyelek bizonyos sportágakat, bizonyos csapatokat, játékosokat. Nem hiszem, hogy véletlen lenne, hogy a legbiztosabb tippjeim bejönnek nagy százalékban. Olyan százalékban, hogy megfelelő tétekkel bőven nyereségessé lehet tenni. Ehhez tudni kell adott játékosok formáját, ki hol játszik jól, mikor kinek igazán érdeke a győzelem stb. Sportfogadással könnyű sokat bukni, de nyereségessé is lehet tenni.
2016. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!