Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészet lehet a...

Melyik harcművészet lehet a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Általános önvédelemre gondolok mondjuk az utcán részegek csövesek kötözködő hülyegyerekek ellen stb...Szerintetek a kalinpáló japán stílus, vagy inkább a box alapú technikák a jobbak?

#biztonság #sport #önvédelem #verekedés #élet kezelés #belső gyógymód
2016. máj. 14. 13:27
 1/8 anonim válasza:
2016. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
"Kalimpáló japán stílus"! :D Látszik, hogy semennyire sem értesz hozzá. Namost azon gondolkodom, hogy megéri-e oktatni téged egy kicsit a témában, vagy felesleges, megmaradsz sötétnek. Hmmm. Inkább egy rövid tényt írok le: mindegyik harci stílus jó utcára, csak tudni kell használni. Mike Tyson a Boxszal verekedett utcán, más stílusok ellen meg hamar veszített volna, szintén utcai körülmények között. De az utcai részeg csöves ellen még a Tai Chi is bőven jó.
2016. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már megbántam a kalimpáló kifejezést de nem tudom kitörölni.Természetesen nem kalimpálásról van szó csupán másféle stílus.Ez a krav maga elég látványos a lefegyverzés hatástalanítás a fő célja.Nagy rombolást nem tesz a másikban.Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 14. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Én cselgáncsoztam fiatal koromban. Eddig bejött.

57F

2016. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

annyi volt a tárgyi tévedés,hogy a kínai stílusokat nevezik kalimpálónak.

a japánt robotembernek becézik.

amúgy a boksz jó lesz arra amit akarsz.

2016. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tyson pont azért boxolt az utcán, mert csak az működött neki. A box max a ringben veszít más stílusok ellen. De egy utcai bunyóban, ahol nincs ütőtáv meg méricskélés, meg technikázás ott nem. Ha fél méterről egy boxoló állon pattint az utcán, akkor te hiába tudsz 900 fajta kecske rúgást, meg sáska csapást, meg tigris karmolást.
2016. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Thai box vagy kick box lehet a jobb ?
2016. máj. 15. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
A kick box könnyebben elsajátítható és ugyanolyan hatékony.
2016. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!