Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék legjobban megtanul...

Hogy tudnék legjobban megtanulni bunyozni?

Figyelt kérdés
15 éves, vékony alkatú magas fiú vagyok. Salgótarjánban élek. Több küzdő sportban csalodtam. Szeretnék jól bunyozni, sokat szivatnak és megakarom védeni magam. Köszönöm elöre a válaszokat! CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!
2010. ápr. 9. 15:00
 1/8 anonim válasza:
Tudom ajánlani az aikidot .Sikerult megtapasztalnom , hogy gyakorlatban is lehet hasznositani.Haverok szerint jo meg a ninjutsu , a kyusin , a magyar katonai kezitusa (inkább haladoknak) , es a Wing-Tsun.Remelem tudtam segiteni.
2010. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Várom a többit!
2010. ápr. 9. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha "nem napon barnult embereket" szeretnél megleckéztetni akkor melletted vagyok.. én ajánlom a box-ot csak kell egy boxzsák, kitartás, otthoni erősítés (fekvő, hátizom, húzóckodás, súlyzó stb). De ha van a környéken thai-box, kick-box edzések nagyon érdemes elmenni. Megtanítanak a taktikára, sok az erőnléti edzés
2010. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
salgótarjánban sok a cigó, kimész a cigósorra megdugsz egy lányt és kezdődhet az edzés
2010. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MMA-t ajánlanám,szerintem a legjobb,aztán ütheted a népet.:D
2010. ápr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit érdemes lenne megnézned az előttem szólók mellett az pedig a krav-maga:


[link]

2010. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vegyél kis methadienonet vagy tribulusz eljársz edzeni és meglátod hogy három hónap mulva nem fognak kezdegetni és csicskáztatni :D
2013. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menjél hajléktalanszállóra ott majd megtanítanak bunyózni nyuggi
2013. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!