Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok legolcsóbban...

Hol találok legolcsóbban airsoft fegyvert?

Figyelt kérdés

ilyen filléres kínai műanyag félére gondolok.meg ne pisztoly legyen.

néztem jó pár oldalt de mindenhol iszonyat árak vannak.

sehol nem találtam olyat amit pl neten láttam: youtube.com/watch?v=VUvASNi_ets

olvasgattam a kommenteket hogy ilyet pár ezerért lehet venni.de hol?

örülnék ha valaki tudna rá válaszolni.köszi


2016. máj. 16. 22:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia! Én a www.taiwangun.com ról szoktam rendelni airsoftot... Csak az a baj hogy kell oda bankártya vagy paypal fiók.
2016. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi.de magyarországról szeretnék inkább ha lehetőség van rá.
2016. máj. 18. 14:32
 3/13 anonim válasza:
Akkor pedig a www.airsoftone.hu
2016. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

lehet hogy én vagyok hülye de sehol nem találtam ezen az oldalon sem olcsót.

a filléres alatt én 10ezer alatt értettem nem ilyen 30-80ezres tartományban.

2016. máj. 22. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
olcsó airsoft = gagyi airsoft. ha gagyit akarsz akkor hajrá. ilyen árkategóriában ne várj minőséget
2016. máj. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem is várok minőséget.a kérdés az volt hol kapok ilyet?mert ezt még mindig senki nem írta meg.
2016. máj. 25. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Búcsúban, piacokon, kínaiban stb. Ilyen oldalaktól ne várd h gagyi cuccokat árulnak :D


Na találtam nekes. Menj fel az airsoftcentrum oldalára, bal oldalt a kategóriákban van olyan hogy SPRINGES AIRSOFT FEGYVEREK és ott válaszd amelyik nekes tetszik. Shotgunból van 2 ami 10K alatt van, pisztolyból 3, a puskákhoz ne nézz be mert rosszul leszel az áraktól xD

De am kicsit spórolsz és tudsz venni egy minőségibb (nem minőségi csak jobb mit amikről szó volt) elektromos pisztolyt. Amiket elsőnek írtam azok rugósok, minden lövés előtt fel kell húzni őket.

2016. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

na megjavult a net

itt vannak a linkek


[link]



[link]

2016. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

még csak egyedül ismerkedem a sporttal ha komolyabban megtetszik és beszállnék valami csapatba akkor meg beruházok valamire.de egyenlőre nem szeretném magam nagy költségekbe verni.ha nem hoz lázba akkor legalább ne kerüljön sokba.

de a piac sem rossz ötlet.pont tegnap este ugrott be nekem is hogy lehet talán ott is valamit kifogni.köszi mégegyszer a segítséget.

2016. máj. 26. 20:03
 10/13 A kérdező kommentje:

"A feltüntetett ár nem tartalmazza a fegyver kötelező bevizsgálásának (MKH kártya, sorozatszám gravírozás) 4500ft-os költségét"


úgy tűnik értesz hozzá kérdeznék még egyet ha lehet: ezt pluszba mindenképp ki kell fizetni?

2016. máj. 26. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!