Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jo lepcsozesi utvonal Budan?

Jo lepcsozesi utvonal Budan?

Figyelt kérdés

Az egyik nap setalgattam rozsadombon, es aranylag sokat lepcsoztem es tok jo izomlaz van a combomban meg a fenekemben, szoval arra gondoltam tobbszor mehetnek.


Viszont valami olyan hely kene, ahol folyamatosan lehet felfele menni, nem kell keresgelni, hogy na most merre van a lepcso. Nem tudtok valami ilyesmi helyet?:)



2016. máj. 19. 07:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hosszú lépcsőset nem, de hosszú emelkedőset igen.


Margitsziget budai hídfő - felfelé egyenesen, ameddig nem jutsz egy kötelező kanyarhoz. Ott balra. Ady utcán le, Bimbón fel. Amikor az elindul lefelé, akkor balra a Gábor Áronon, jobbra a Lepkén, balra a Lepke közön, ott lefelé azon az úton, amin éppen vagy, és balra megint le a Virágárokba, ott egészen le az aljáig, egészen a villamosig. Na, ott nekikezdhetsz a Budakeszi útnak. A tető felé közeledve balra a Jánosi útra, az első fordulónál jobbra, és egészen fel a kilátóig (a végén lesz egy bal kanyar).


Ezt az egészet meg tudod csinálni kevesebb mint 2 óra alatt, ha tudsz tartani egy gyengébb futótempót.


Kell még másik?

2016. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!