Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deszkás kérdés, valaki segíten...

Deszkás kérdés, valaki segítene? :D

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy teljes mértékben kezdő vagyok ebben a témában, azonban ezen szeretnék változtatni. Jelenleg a gördeszkán fent maradni sem tudok, nem ám menni vele, de jön a nyár, új kihívás, meg amúgy is régóta álmom..:D Szóval az én esetemben melyik típusú deszkát tartjátok megfelelőnek, mi a különbség közöttük, melyik mire jó, stb. (az nem tudom mennyire fontos, de 178 cm vagyok)

Emellett, ha valaki leírná a többi hasznos tudnivalót, illetve, hogy honnan érdemes beszerezni, azt is nagyon-nagyon megköszönném!:D

Szóval előre is köszi.:D 16/l



2016. máj. 20. 13:43
 1/6 acsuf válasza:
Attól függ, gurulni szeretnél csak vele vagy ugratni ,trükközni is? Ha ez megvan utána lehet deszka választásról gondolkodni :P
2016. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából először csak közlekedésre szerettem volna használni, de rájöttem, hogy pont arra nem tudom majd (rossz utak, kollégium, buszozás, stb.), úgyhogy elkezdtem trükközős videókat nézni, amik megtetszettek, szóval inkább trükközés, meg ilyenek érdekelnének.:D
2016. máj. 30. 16:09
 3/6 anonim válasza:
Akkor sima szeret deszka kell neked. Mennyit költenél rá?
2016. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Akkor sima street deszka kell neked. Mennyit költenél rá?
2016. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyilván minél olcsóbb, annál jobb, de azért fontos, hogy 1-2 gurulás után ne menjen tönkre, szóval inkább a drágább, de jobb.

Esetleg tudnál javasolni valamilyen oldalt, boltot, márkát, stb.?:D

2016. jún. 25. 13:20
 6/6 acsuf válasza:
store 13,drága egy kicsit,de itt van minden.
2016. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!