Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó airsoft puska?

Szerintetek ez jó airsoft puska?

Figyelt kérdés

Cyma CM022, AK-47 Ezt tervezem megvásárolni.Életem első fegyvere lenne,ruházat már van hozzá persze még az is kezdő.

[link]



2016. máj. 31. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék még egyenlőre nagyobbat,ez kisebb játékra menne persze csak meg hobbi célból barátommal begyakorolni az airsoftozást,báttyám fegyverével lőttem már.(m16 csak eladta).Megtetszett ez a sport,nyáron vásárolnék valami komolyabb fegyvert,50-70 ezerig akkor már,de akkor sem fullos jó fegyvert!
2016. máj. 31. 16:33
 2/4 anonim válasza:
Ezt nem ajánlom, eléggé szarnak tűnik, 160 fps az rohadt kevés, meg az hogy új fegyver ennyiért... 40 ért van a cm0.28 as széria, azok viszont nagyon jó fegyverek, jó választás kezdőknek (én is ilyennel kezdtem) és nagyobb játékokra is jó, nem is nagyon kell hozzányúlni. Viszont a test ezen is műanyag, de elég erős, nem törik könnyen
2016. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap haverom mondta h volt neki ilyen is,ő nem nagy játékokra használta,első fegyver lenne,tudom igaz olcsó meg minden,de hát valahogy ki kell várni a nyár kezdetét.Nyáron dolgozok és egy M16-s akarok majd.. Eddig jó lesz kis gyakorlásokra ez az Ak.De azért köszönöm a kommentedet!
2016. jún. 1. 06:06
 4/4 without válasza:
akkor már inkább várjál és majd később hozzá raksz ennek az árához egy picit máris jobb kategóriából válogathatsz az M szériás fegyvereknél kb 200euro körül mozognak az igazán jók alatta cyma és jg m4/m16ok vannak egyik márkának sem az M szériája a legnépszerűbb, a cm028 pedig nem kerül 40ezerbe kb 20-25ből simán kijön az új csak a lengyelektől kell rendelni
2016. jún. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!