Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom a...

Mit csináljak ha utálom a csapatom de nincs más lehetőségem máshol játszani!? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Véleményt szeretnék kérni tőletek. Én egy 18 éves kézilabdás lány vagyok. Életem a kézilabda mindent oda adnék érte hogy profi szintet elérjem. De van egy bökenő a környéken nincs csak a sulimban egy csapat,és nem nagyon szinpatizálok a többiekkel. Azért mert a csapat fele nagyképű ,orrukat fenthordó emberek akik alig konyítanak valamit a kézihez,és felettem akarnak nedzolni... De emiatt én nem akarom felhagyni azt a sportot amivel az életemet teljesnek érzem. Mit tegyek/ti mit tennétek?

Válaszotokat köszönöm :)



2016. máj. 31. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

Miért is nem tudsz másik csapatot keresni?

Ha nagy városban laksz, akkor simán találsz másik csapatot, ha olyan kicsi a település, hogy nincs helyi kézilabda csapat viszont középiskola van akkor érdekes, nem sok ilyen város lehet szerintem. De úgyis mész egyetemre/dolgozni, akkor új közegben kereshetsz tovább, sok egyetemnek van pl csapata. De mellette ott van a megyei bajnokság, ahol biztos találsz csapatot a környéken. Az a lényeg, hogy ne hagyd abba. Nekem az egyik legnagyobb ballépésem volt, hogy abbahagytam a kézilabdát anno:(


Sulicsapatban vagy 18 évesen, nem akarlak elkeseríteni, de ha NBI-es játékos akarnál lenni, akkor már be kellett volna mutatkozni az NBI-ben.


28/f

2016. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!