Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves túlsújos endomorph...

Martinbh kérdése:

13 éves túlsújos endomorph testalkatúként milyen gyakorlatokat csináljak az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Most 86 kg vagyok.Amúgy igaz hogy az endomorphok a legjobbak súlyemelésben?

2016. jún. 8. 17:58
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

- A TÚLSÚLYOS szót LY-nal írják. Inkább nyelvtan korrepetálásra kellene járnod edzőterem helyett.


- 13 évesen még nem ajánlott a nagy súlyokkal edzés, ezért inkább saját testsúlyos gyakorlatokat válogass össze.

2016. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már elnézést hogy szeretnék valamit a testemmel!Miért kell egyből leoltani?Komolyan gyerek vagyok és próbálok fejlődni erre leoltasz!Tipikus Magyarország!Megnézném te mennyire beszélsz 4 nyelven.
2016. jún. 10. 07:29
 3/3 aikiboxer ***** válasza:

A "súly" szó helyesírása ált. isk. 3. osztályos tananyag.


Hogy én hány nyelven beszélek, az nem tartozik a témához.


Normális tanácsot adtam: NE eddz nagy súlyokkal. Eddz saját testsúllyal, például szerezd be a Fegyencedzés című könyvet és kezdd azzal.

2016. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!