Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen szerintetek hogyan...

16 évesen szerintetek hogyan tudnék balettozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen kezdő, 10 éve táncolok, csak mindig mást. Van mögöttem társastánc, néptánc és jazz balett is. Ez utóbbi miatt is kérdezem, hogy van-e arra mód, hogy valahogyan elkezdjek klasszikus balettozni? Ötletek?

2016. jún. 26. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
az alkatod is olyan hozzá?
2016. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem mire gondolsz, viszonylag kis termetű vagyok, és vékonyabb, de izmos felépítésű. (az eddigi táncoknak köszönhetően)
2016. jún. 27. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdeni sosem késő, max ne számíts nagy karrierre. A balettosok nagyon fiatalon kezdenek el edzeni, de ha tanultál már táncot, szerintem simán be lehet kapcsolódni. A kérdés az, mi a célod vele.
2016. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyilvan nem szeretnek hivatasos balerina lenni, csak hobbibol csinalnam. esetleg barkinek konkret otlete van, hogy hol probalkozzak?
2016. júl. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!