Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az élsportolók alapból szőrtel...

Az élsportolók alapból szőrtelenek vagy mindenüket borotválják?

Figyelt kérdés
Szinte az összes focistának, futónak, úszónak, vagy szinte bármilyen sportágat említhetnék, konkrétan egy szál szőr nincs a testükön akármilyen nemű is legyen. Ez divat az élsportolók körében, hogy ennyire borotválják az egész testüket vagy valami más a magyarázat erre?

2016. jún. 26. 23:55
1 2
 1/14 gnoomage ***** válasza:
91%
Amint aláírják a szerződést a szőr észreveszi, hogy a test már túl kemény gyerek ahhoz hogy rajta lógjon és inkább menekül...
2016. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az első haszontalan válasz. Komoly, ismétlem KOMOLY válaszokat akarok!!
2016. jún. 27. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok élsportoló de 8 évig úsztam de soha nem borotváltam le sehol
2016. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gnoomage ***** válasza:
MI AZ HOGY KOMOLY? Persze, hogy szőrtelenítenek, nem módosul a génük attól, hogy élsportolók lesznek. Nem a válaszom haszontalan csak te vagy képtelen értelmezni a szöveget... Bár a kérdésből gondolhattam volna, hogy óvodás szinten kéne leírnom...
2016. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es: aki nem tud értelmezni szöveget, az inkább te vagy. A kérdésem két részből áll, más megfogalmazásban: az élsportolók teste szőrtelenítve van VAGY ők genetikailag ilyenek? Tehát egy szóval nem állítottam olyat, hogy a szőrtelenítés miatt változna a genetikájuk. Értve vagyok? Szóval ennek a figyelembevételével értelmezzük a kérdést a jövőben. OK?
2016. jún. 28. 00:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és olyat sem állítottam, hogy az élsportolóvá válástól változna a genetikájuk.
2016. jún. 28. 00:50
 7/14 gnoomage ***** válasza:
Te egyedül hoztad ezt össze vagy valaki fogja a kezed?
2016. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyedül kapod be a f'szomat vagy fogjam a kezed?
2016. jún. 28. 01:43
 9/14 anonim ***** válasza:

"A kérdésem két részből áll, más megfogalmazásban: az élsportolók teste szőrtelenítve van VAGY ők genetikailag ilyenek?"


Igen, véletlenül pont a genetikailag szőrtelen emberekből lesz csak élsportoló... :D Szerintem gondold át a kérdésedet még egyszer és magadtól is rá fogsz jönni a válaszra.

2016. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mi a f'sz baj van a kérdésemmel? A kérdés két részből áll, a "vagy" kötőszóval összekapcsolva. Semmi olyan nem jön le belőle, hogy a szőrtelenekből lesznek élsportlók, tulajdonképpen azt kellene eldönteni, hogy aki élsportoló az most akkor szőrtelenít, esetleg adódik egy olyan egybeesés, hogy aki jól teljesít sportokban az kevesebb szőrzettel rendelkezik.

Viszont aki hibát vél felfedezni a kérdésben, kérem, hogy fejtse ki!

2016. jún. 28. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!