Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy férfi hány éves koráig...

Egy férfi hány éves koráig "férfiasodik"?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok de még gyereknek nézek ki. Alacsony, vékony testalkat, még a nyakam is vékony...sok lány szélesebb mint én :). Szeretek sportolni is, de amúgyis eléggé aktív vagyok a hétköznapokban is, állandóan szaladnom kell valahova...jelenleg nekifogtam tesépíteni hátha lesz vmi eredménye.

Van még esély, hogy egy kicsit testesedjek vagy ez már vesztett ügy?


2016. jún. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagyja a nyafogást, lemegy az edzőterembe, vagy keres egy trénert, belevág valami sportba legyen az gyúrás, küzdősport, úszás, vagy bármi...
2016. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű. Mint mondtam rendszeresen sportolok (focizok és asztaliteniszezek). Ezek mellett még szoktam bicajozni is és elég sokat mozgok. Nameg mondtam, hogy nekifogtam a testépítésnek.

Nagyon sok ismerősöm van aki majdnem egész nap a gép előtt ül már kb 5 éve az egyetlen sport amit űz a kajálás és sokkal jobban ki van fejlődve.

2016. jún. 28. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a rendszeresen? Heti legalább 4 alkalommal lent vagy, ha fúj, ha esik, keményen végigtolsz egy edzést, vagy sör-visli meccseket pögyögsz a haverokkal...
2016. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy izmos kigyúrt test, hanem férfiasodás. A tizenéves gyerek is ha kigyúrja magát attól még látszik, hogy csak tizenéves. Az elhízott 30 évesen ha nem is izmos de látszik, hogy 30 éves. A féfiasodás inkább genetika és különösebb erőbefektetés nélkül meg szokott történni. A kérdésem pedig, hogy ez hány éves korig szokott megtörténni.
2016. jún. 28. 22:29
 5/7 anonim válasza:
Csá, nem sok normális választ kaptál... 25éves korig fejlődik az ember elvileg, tehát nőni nem igen fogsz már, viszont a rendszeres sporttal növekszik a tesztoszteron szinted is. Am öregkorodban jó lesz, h nem öregszel gyorsan.
2016. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jah...majd YOLO-zok öregkoromban
2016. jún. 29. 22:48
 7/7 anonim válasza:
Az asztalitenisz nem sport
2021. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!