Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipot vegyek 20 ezer...

Anonym05 kérdése:

Milyen cipot vegyek 20 ezer forintert? Vans Nike Adidas New Balance Le coq sportiff asics

Figyelt kérdés
Ezek kozul legyszi linkeljetek egy parat amiko jol neznek ki !

2016. júl. 12. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja és nem elég hogy én keressek neked cipőt, még 20k alatt is legyen. Meg kéne tanulni használni a Google-t és nem kiszolgáltatni magad, tudod, én nem bolti eladó vagyok, vagy ingyenes keresőszolgálat.
2016. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
New balance-ot vegyél a többi labdaba se rughat mellette.
2016. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
New balancet vettem vegul hat eleg jo de szeretnek venni meg valami mast ia melle a lustazo meg bekaphatja mi a momjanak ir abszolut megvalaszolatlan maradt a kerdesem mert idedugja a jerk facejat h kitekedjen hat h ro..adna meg a kis sz.rhazi utalom az ilyen semmirekello kotekedos irigy kutyakat es en sehol sem mondtam h 20 k alatt kis seggdugacs torold magad az oldalrol kiss bzi troll
2016. júl. 17. 00:10
 14/14 A kérdező kommentje:
Ui hibakert bocsi este van mar es telorol irok
2016. júl. 17. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!