Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Penny board vagy a decathlon-o...

9dwep kérdése:

Penny board vagy a decathlon-os oxelo big yamba gördeszka? Többi lent!

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Mi a különbség a kettő között?

Kezdő vagyok. Nem nagyon szeretnék trükközni vele, szóval csak gurulásra a városban. Az oxelot már próbáltam viszonylag könnyen tudtam vele menni.



2016. júl. 24. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Decathlon.
2016. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2016. júl. 27. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem is olyan van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2016. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a kettőt nem lehet összehasonlítani. Eleg nagy árbeli különbségek vannak. Nekem van penny longboardom(36") es egy oxelo big yambam(27") mindkettővel meg vagyok elégedve nagyon megbízhatók semmi bajuk nem volt meg. Próbáltam ugyanolyan nagyságú pennyt mint az en oxelom. Hat teljesen mas.. Nekem a penny jobban bejon de az oxelo egy ugyanúgy használható,élvezetet nyújtó deszka. En igazából nem nagyon tudnék dönteni a helyedbe. Szerintem a választásod attól függjön mennyi pénzed van ra.. Mivel nyilván a penny minőségibb de 2x-3x annyiba kerül mint az oxelo. Remelem segíthettem..
2016. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! sokat segítettél :)
2016. aug. 28. 22:00
 6/6 anonim válasza:
Big Yamba teljesen jó.
2018. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!