Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volumass 35 vagy Jumbo? 4...

Volumass 35 vagy Jumbo? 4 Hónapja edzem most estem át 40 napos kreatin monohidrát kúrán de sz*rt sem ért.

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok 76 kg.hoyg szedjem vagy mit ajánlatok?
2010. ápr. 17. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa és mennyit szedjek naponta?
2010. ápr. 17. 11:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ért szart sem, mert szarul táplálkozol. Azt ajánlom, hogy normális étrendet csinálj mert különben SEMMIT sem érnek a táplálékkiegészítők.

Egyébként ha választani kell akkor egyértelműen a Jumbo. Adagolás meg 2 merőkanál edzés után.

2010. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
40%
Természetesen Volumass 35, de mellette egyél rendesen
2010. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen az evés fontos! Addig még nem táplálkozol megfelelően, addig mind1 mit veszel...

És olyan nincs, hogy a kreatin kúra nem ér semmit! Itt az lehet a probléma, h nem megfelelően szedted! Sok szabály van amit ezzel kapcsolatban be kell tartani és ha ismered elkezdheted a kúrát!

2010. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
4 hónapja edzel...mit akarsz? Ha már most ellősz minden puskaport, amikor még tökéletesen fejlődnél ilyenek nélkül is, később mit fogsz tolni? Egyébként hallgass az előttem szólalókra is, igazuk van mindenben.
2010. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
Írd le, hogy nézki ki egy napi étkezésed.
2010. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!