Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipő a legmegfelelőbb...

Milyen cipő a legmegfelelőbb lovagláshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első lovaglóórám, és egy egyszerű tornacipőben mentem. Azt mondta az oktató, hogy vastagabb talpú kellene, olyan, ami védi a bokámat is és van némi sarka. Persze, tudom, a legjobb az lenne, ha lovaglócipőt vennék vagy csizmát, de még nagyon az elején vagyok, és míg nem vagyok biztos abban, hogy hosszútávon akarom csinálni, nem akarom a szüleimet ilyen kiadásokba verni. Nincs valami más megoldás? Ha linkelnétek valami elfogadhatót, nagyon megköszönném.

17/L


2016. júl. 30. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzocipo, gumicsizma vagy valami bakancsfeleseg? (Persze nem kell full komoly acelbetetes katonabakancs)

A lenyeg szerintem az, hogy azert erezd a kengyelt, tehat ne valami holdjaro legyen es ne legyen tul bordazott a talpa.

2016. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van bakancsod az ugyanolyan jó mint a lovaglócipő.
2016. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig lovagoltam, és megmondom neked, hogy az acélbetétes vagy könnyített (asszem valami műanyagos) munkavédelmi bakancsnál nincs jobb. Én azt használtam, és sok töréstől óvott meg :)
2016. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!