Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés egészségesen, de...

Testépítés egészségesen, de látványosan!?

Figyelt kérdés
A kérdésem leginkább fiúkra vonatkozik, mégpedig olyanokra, akik kiismerik magukat a testépítés témában.16 éves fiú vagyok, aki rendszeresen sportol. Viszont szeretnék lassan kicsit több izmot tudni magamon, ami látványos is lenne, de a testemnek se lenne ártalmas. Ebben szeretnék profibbaktól segítséget kérni. Szerek nélkül szeretnék sima feladatokkal elérni egy profi szintet. Milyen feladatokkal érdemes kezdeni az elején? Esetleg tudtok adni fontos tanácsokat/videókat? Minden választ szívesen fogadok!
2010. ápr. 17. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Bodybuilder-en vannak jó edzéstervek mint kezdőknek mint profiknak! És végre egy sportoló aki nem akar táplálékkiegészítőkön meg izomtömegnövelőkön élni!!! Nagyon helyes! Táplálkozz rendesen és ennyi. Hosszútávon szép testalkatot lehet elérni. De azt is jegyezd meg, hogy ez a Sport részleg nem a Divat.
2010. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
én 8 hónapja nyomom, teljesen natúr. 16 vagyok énis és rengeteget fejlödtem. kb 50%-al birok többet és sokat is izmosodtam szóval nem ajánlom a különbözö tápkiegeket
2010. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utsó hozzászólonak grat (Y)(Y) észlény, no comment
2010. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kimondottan a látványra megy rá.A látvány pedig az arányokon múlik.

De azt se feled,hogy a siker aránya meg 80% kaja 20% edzés.A tápkiegészítő meg nem szteroid.Uh haverkodj össze a kalóriatáblázattal.Kikerülhetetlen.

2010. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, már is rengeteg új dolgot tudhattam meg Tőletek!

A további segítő válaszokat is nagyon szívesen várom.

2010. ápr. 22. 17:36
 6/6 anonim válasza:

Aki nem ért hozzá minek szól hozzá?

Nézegetem a kérdéseket és rendesen ideges vagyok hogy ennyi buta ember van.Jó mondjuk régen én se tudtam amiket most tudok, de nem is okoskodtam-.-

2010. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!