Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszka lenne jó nekem?

Milyen gördeszka lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Olyan gördeszka kéne nekem amivel egyszerre tudok könnyedén utazni de egyszerűbb trükköket is kivitelezni lehet vele. Ez lenne az első gördeszkám így nem nagyon érték hozzá.

2016. aug. 1. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj beszerezni egy cruiser gördeszkát. a lényeg, hogy sima cruiser legyen, mert nem ugyan az. longboard, cruiser, pennyboard nem számít gördeszkának, csak a megszokott trükközhető lap. ahhoz feltaláltak nagyobb kerekeket is. olyannal szerelj össze egyet és utazhatsz könnyen, ám kicsit nehezen, de lehet trükközni vele. (pl kisebb ollie, shuvitokat, kicket is beadhatod ha jól adod)
2016. aug. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia!en az auchanba vettem 5 ezerert egy gordeszkat,amivel tudok trukkozgetni,eleg strapabiro..nem torik el,bar attol is fugg,hogy hany kg vagy..asszem 80 kg-t bir el
2020. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!