Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok kezen állni. Adnátok...

Nem tudok kezen állni. Adnátok tippeket, hogy hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Haladó rúdtánc órán első elemek között van a kézállás, meg fajtái, de nekem még a normál sem megy. 5-6 éve próbáltam utoljára, akkor ducibb voltam, de összecsuklott a könyököm és fejreestem, nem túl szép emlék. Hogy mondjam meg az edzőnek, hogy nem tudok kezen állni? Tudom ez így elég szerencsétlen kérdésnek hangzik, de cikinek érzem.
2016. aug. 7. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg az edzonek, segiteni fog. Viszont ha otthon akarod megtanulni, akkor erosits kicsit karra elotte (nem tudom mennyire birod el magad) es probalj meg falnal felmenni. Mindket iranyban hasznos, ha 'batrabb' vagy, fellendulhetsz, hogy a hatad legyen a falnak tamasztva, de ha meg nem mered, akkor probald hassal, hogy a labaiddal lepegetsz a falon egyre magasabbra. Aztan megkerhetsz valakit, hogy mikor fellendulsz, fogja meg a labad, igy biztondagban erezheted magad, de egyensulyoznod is kell. Utana ha ugy erzed, csinalhatod egyedul is. Sok szerencset:)
2016. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csinálj rávezetőket minden másnap.

1.fejenállás falnál.

a jógás változatban a fej nem érinti a talajt,ezt lenne érdemes kigyakorolni,képeket találsz róla.

2. a pike push up.

ebből 4x15ig juss el legalább.

2016. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek !!! :)
2016. aug. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!