Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok jó...

Budapesten hol találok jó tánciskolát? Van olyan ami nem pár hónapos tanfolyam?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5 éve táncolok, de mióta Bp-re járok suliba, nem tudtam eljárni edzésekre, mert nem értem haza addigra, így hanyagolnom kellett 1 évre. Már egy ideje keresgélek sulikat, viszont csak páros táncokat találtam. Nekem viszont olyan kéne amit csoportba táncolnak és nem pár hetes kurzus, hanem suli kezdéstől suli zárásig. Hip-hop, Jumpstyle, Divat- és show tánc... igazából bármi jöhet, amit kisebb-nagyobb csoportban táncolnak és nem kell hozzá partner.

Köszönöm szépen a segítséget! :)



2016. aug. 7. 16:08
 1/2 anonim válasza:
Szia én a No Comment Hip Hop tánciskolát tudom javasolni, elég sok helyen tartanak órát és vannak kezdős tanfolyamaik is:)
2016. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mennyi idos vagy ha meg 16 vagy az alatti vagy akkor nagyon ajanlom az allstars dance studiot rengeteg fele ora van egesznap megy az oktatas es olyan orora jarsz be amibe akarsz. Legjobb am van ott hip hop weekin jazz popping danchall es lehet h jovore kortars
2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!