Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapest belvárosában hol...

Budapest belvárosában hol tudok edzeni/futni olcsón/ingyen?

Figyelt kérdés
A Margit szigetről hallottam már,de én félek ott futni pár történetet hallva..egyszer el is mentem oda,de zt se tudtam merre kell futni,a betonon láttam futókat,de most komolyan a betonon fussak? Lány vagyok nincs olyan ismerősöm aki velem futna,de őszintén nem is szeretek társaságban sportolni. Kerestem kondi termeket,de ami normálisabb az mind 15-21eFt havonta, de még a leglepukkantabb is van 10e havi szinten. Kérlek segítsetek,már nagyon hiányzik a sport :(
2016. aug. 8. 19:44
 1/1 aikiboxer ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz futni a Margitszigetre, nem lesz semmi bajod amíg világos van. Vagy kocogj a Duna-parton.


A kocogás önmagában nem teljes értékű sport. Csinálj mellette teljes testes erősítést, például szerezd be a Fegyencedzés című könyvet.

2016. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!