Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon gyenge vagyok. Mit...

Nagyon gyenge vagyok. Mit tegyek, hogy erősebb legyek?

Figyelt kérdés

Kezd zavarni a gyengeségem. Szeretnék egy kis izmot felszedni. Jelenleg egy kis erőfeszítéstől is remegni kezdek, ráadásul lúdtalpam és gerincferdülésem is van. Hajlékony sem vagyok. Arra gondoltam, hogy eljárnék heti 1-szer úszni (nincs pénzem többször, örülök, ha ez is sikerül), elkezdeném a fegyencedzést (sokan javasolják), plank, tánc és esetleg jóga.. Jelenleg a mozgásszintem a nullán van, semmit nem mozgok. Megerőltető lenne ez mind egyszerre? Mivel kezdjek vagy mit csináljak még?

18/L


2016. aug. 10. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nulláról bizonyára megerőltető lenne, de ez azért azon is múlik, hogy mennyire intenzíven s mennyit végzed ezeket... Így nem lehet megmondani.

Ha neked ezek szimpatikusak, csináld ezeket. Azért én fokozatosan csinálnám, nem egy hét alatt az összeset bevonva... Néha jó dolog a drasztikusság, de ha rendesen edzel, akkor az izmaidnak s az idegrendszerednek sok lesz ennyi...


Ha izmot akarsz felszedni, legjobb a súlyzós edzés... Kezdetnek a fentiek se rosszak, de azért hamar behoznám ezt is.

A fizikai problémáidhoz viszont nem értek, nem tudom, hogy mire kell vivyáznod gerincferdülés és lúdtalp esetén, a javaslataim normál esetre értendők, bocs.

2016. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogsz egy súlyt a kezedbe, (lehet mérlegsuly, vizesüveg, autóalkatrész, normál súlyzo, stb), valamint beállítod a kaját és nyomod neki. Az úszás viszont sokkal jobb!
2016. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez szerintem jó lenne neked. :) [link] de mielőtt elkezdenéd kérd ki az orvosod véleményét hogy milyen edzésbe kezdesz. hogy nehogy árts ezzel magadnak. :)
2016. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!