Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmennék ősszel/télen konditer...

Elmennék ősszel/télen konditerembe, de parázok?

Figyelt kérdés

Most amíg jó idő van, eljárok futni, de télen tervezem, hogy mennék terembe, mert már leadtam 17 kg-t, most kellene izmosodni jövő nyárra.

Viszont még sosem voltam ilyen helyen, és hiába próbálkozom barátok, ismerősök között, senki nem akar jönni velem.

Kicsit parázok. Alapból mindig kicsit félek idegen helyre, idegen emberek közé menni egyedül. Plusz itt még hozzájön, hogy esetleg nem tudom, hogyan kell használni a gépeket, látnak mások, ha bénázok stb...

Járt valaki hasonló cipőben?

27/N


2016. aug. 10. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy két alkalom ilyen mindenkinek. De hidd el, senki nem fog kinevetni, engem sem nevettek ki, sőt, ha valamit nem jól csináltam segítettek.

Szóval ettől ne félj, és a másik, edzeni megy mindenki, a feladatára, izmaira koncentrál, nem azt nézi, hogy te mit csinálsz ( ha meg igen ne foglalkozz vele, vonatkoztass el, figyelj a feladatra).

Nézd meg a termet, kérdezd meg, hogy a gépekre rá van-e írva, hogy hogy kell használni. Youtub-on sok edzés video van fent, gépekkel abból is lehet tanulni. Az első egy két alakalom úgyis inkább ismerkedős.. nézel másokat, látod mit csinálnak. Azért egy haspadon fogsz tudni dolgozni:-)

Hajrá, sok sikert!

2016. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!