Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme elkezdenem párbajt...

Van értelme elkezdenem párbajtőrözni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretnék elkezdeni vívni (párbajtőrvívás). Ilyen idősen van értelme elkezdeni? Ha ráérzek, akkor szeretnék versenyre is menni. Egyéb hasznos információkat szívesen fogadok.

2016. aug. 10. 22:22
 1/2 dorci007007 válasza:
Hát én nem rég kezdtem el tőrözni (kb. áprilisban) de szeptembertől versenyezni fogok. (13/L)
2016. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen kezd el, én már lassan 4 éve vívok, és nagyon szeretem. A versenyekkel kapcsolatban azt mondanám, hogy itt is, mint sok sportnál,a versenyen való részvétel korosztályokba sorol, így lehetnek veled egykorú, de tapasztaltabb, erősebb vívók is ellenfeleid. Azt tanácsolnám, hogy mikor elkezdesz vívni, várj a versenyzéssel minimum 5-6 hónapot, akkor tudod igazán elsajátítani az alapokat. Sok sikert, remélem tudtam segíteni! 12/L
2016. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!